Bestuursleden Clam Dycke

Voorzitter: Jan-Willem van den Berg
E-mail: voorzitter@clamdycke.nl

Vice voorzitter: Gitta de Draaijer
E-mail: voorzitter@clamdycke.nl

Technische commissie: Jeffrey Jonker
E-mail: tc@clamdycke.nl

Jeugd: Pieter Beelen, Erik Vet en Mark de Ruiter
E-mail: voorzitterjc@clamdycke.nl

Secretaris: Petra van den Brink en Milou Nootebos
E-mail: secretaris@clamdycke.nl 

Penningmeester: Ronald Mimpen
E-mail: penningmeester@clamdycke.nl 

Wedstrijdsecretariaat: Anne-Marie Kaysfeld
E-mail: wedstrijdsecretariaat@clamdycke.nl

Webmaster & social media: Pieter Beelen en Jan-Willem van den Berg
E-mail website: webmaster@clamdycke.nl 
E-mail Twitter: twitter@clamdycke.nl
E-mail Facebook: facebook@clamdycke.nl

Scheidsrechtercoördinator: Anton Tetteroo
E-mail: scheidsrechtercoordinator@clamdycke.nl 

Sponsorcommissie: Bart Klarenbeek
E-mail: sc@clamdycke.nl