playstore    appstore
  • Header9
  • Header8
  • Header7
  • Header6
  • Header5
  • Header4
  • Header3
  • Header2
  • header1

Trainingsschema

Dag Tijd Zaal Team(s) Trainer
Maandag 20:00-21:30 Trias Vechtsportzaal Heren 1 ?
Dinsdag 18:30-19:45 Trias Grote Zaal Meisjes B1 Desi van Waaijen
Dinsdag 18:30-20:00 Trias Grote Zaal Meisjes B2 Dennis Keasberry
Dinsdag 18:30-20:00 Trias Grote Zaal Meisjes C1 Kirsten Bos
Dinsdag 18:30-20:00 Trias Grote Zaal Meisjes C2 Nanette Kruit
Dinsdag 20:00-21:30 Trias Grote Zaal Dames 1 + 2 ?
Dinsdag 20:00-21:30 Trias Grote Zaal Dames 3 + Meisjes A1 Theo de Draaijer
Dinsdag 18:30-20:00 Trias Turnzaal CMV 5.1 Jeffrey Jonker
Dinsdag 18:30-20:00 Trias Turnzaal CMV 6.1 Ingrid Cornelisse
Dinsdag 18:30-20:00 Trias Turnzaal CMV 5.3 + 4.1 Marloes de Jong
Dinsdag 18:30-20:00 Trias Vechtsportzaal CMV 5.2 + 5.4 Ingrid de Ruiter
Dinsdag 20:00-21:30 Trias Vechtsportzaal Recreanten Ingrid de Ruiter
Dinsdag 18:30-19:45 Trias Kleine Zaal CMV 4.2 + trainingsgroep N4 Theo de Draaijer
Dinsdag 20:00-21:30 Trias Kleine Zaal Dames 4 Erik Waringa
Donderdag 16:30-17:30 Trias Kleine Zaal CMV 5.3 en 6.1 (even weken) Theo de Draaijer
Donderdag 16:30-17:30 Trias Kleine Zaal CMV 5.4 en 4.1 (oneven weken) Theo de Draaijer
Donderdag 17:30-19:00 Trias Kleine Zaal Meisjes B1 Theo de Draaijer
Donderdag 19:00-20:30 Trias Kleine Zaal CMV 5.1 + 5.2 Jeffrey Jonker
Donderdag 19:00-20:30 Trias Vechtsportzaal Meisjes A2 + A3 Theo de Draaijer
Donderdag 19:15-21:15 Parkrijklaan Meisjes A1 Desi van Waaijen

 

Fluitschema

Datum Tijd Team thuis Team uit Locatie Veld Poule
19-01-2018 19:45 Clam Dycke DS 1 Smashing '72 DS 1 Trias 1 DPA NEVOBO
19-01-2018 19:45 Clam Dycke DS 4 Madjoe DS 7 Trias 2 D3C dames 3
19-01-2018 19:45 Clam Dycke DS 2 MOVE DS 4 Trias 3 D1B heren 1 Arjen Hondema 
19-01-2018 21:30 Clam Dycke HS 1 Bevok HS 1 Trias 1 H2B K. Donker
19-01-2018 21:30 Clam Dycke DS 3 Bevok DS 2 Trias 2 D2C dames 2 linda
02-02-2018 19:45 Clam Dycke DS 1 VV Amsterdam DS 2 Trias 1 DPA NEVOBO
02-02-2018 19:45 Clam Dycke DS 3 MOVE DS 6 Trias 2 D2C dames 2 loes
02-02-2018 21:30 Clam Dycke DS 2 Spaarnestad DS 7 Trias 1 D1B dames 1
02-02-2018 21:30 Clam Dycke DS 4 Urbanus DS 2 Trias 2 D3C dames 3
02-02-2018 21:30 Clam Dycke HS 1 Bevok HS 2 Trias 3 H2B K. Donker
16-03-2018 19:30 Clam Dycke DS 1 Spaarnestad DS 5 Trias 1 DPA NEVOBO
16-03-2018 19:30 Clam Dycke DS 2 Croonenburg DS 2 Trias 2 D1B dames 3
16-03-2018 19:30 Clam Dycke HS 1 Croonenburg HS 1 Trias 3 H2B K. Donker
16-03-2018 21:15 Clam Dycke DS 3 The Setfighters DS 1 Trias 1 D2C dames 1
16-03-2018 21:15 Clam Dycke DS 4 Wognum DS 3 Trias 2 D3C dames 2 saskia
06-04-2018 19:30 Clam Dycke DS 1 Armixtos DS 2 Trias 1 DPA NEVOBO
06-04-2018 19:30 Clam Dycke DS 4 Zaanstad DS 6 Trias 4 D3C dames 3
06-04-2018 21:15 Clam Dycke DS 3 Voluit DS 2 Trias 1 D2C dames 4
06-04-2018 21:15 Clam Dycke DS 2 Zaanstad DS 4 Trias 2 D1B dames 1
06-04-2018 21:15 Clam Dycke HS 1 VIP HS 1 Trias 3 H2B K. Donker
20-04-2018 19:30 Clam Dycke DS 1 Wham Wham DS 1 Trias 1 DPA NEVOBO
20-04-2018 19:30 Clam Dycke DS 3 Compaen DS 3 Trias 2 D2C dames 4
20-04-2018 19:30 Clam Dycke DS 2 Wham Wham DS 2 Trias 3 D1B heren 1 Dik Klarenbeek 
20-04-2018 21:15 Clam Dycke HS 1 NIVO HS 2 Trias 3 H2B K. Donker
21-04-2018 13:30 Clam Dycke MC 4 vv Jonas MC 3 Trias 1     MA1
21-04-2018 13:30 Clam Dycke MC 1 Dinto MC 2 Trias 2     MA1
21-04-2018 13:30 Clam Dycke MA 3 Effect MA 2 Trias 3     D3
21-04-2018 13:30 Clam Dycke MB 1 Spaarnestad MB 1 Trias 4     MA1
21-04-2018 15:15 Clam Dycke MC 3 vv Jonas MC 2 Trias 1     MA3
21-04-2018 15:15 Clam Dycke MC 2 MOVE MC 2 Trias 2     D3
21-04-2018 15:15 Clam Dycke MB 2 Spaarnestad MB 2 Trias 3     D1
21-04-2018 15:15 Clam Dycke MA 1 K.V.A. MA 1 Trias 4     D1

21-4-2018 13:30 Clam Dycke MC 4 vv Jonas MC 3 Trias 1 MA1

Alle rechten voorbehouden Clamdycke - webdesign VDW Design Wormer