playstore    appstore
  • Header-test-sponsoren
  • Header-test-actie
  • Header-test-wim-marcel
  • Header-test-loes
  • Header-test-kim
  • Header-test-anouk
  • Header-test-team
  • Header-test-sas
  • Header5

Bestuur

Voorzitter                           Secretaris
                             
Naam: Marcel Kenter                           Naam: Anna Rinkel
Telefoon:   Telefoon:
E-mail: voorzitter@clamdycke.nl                           E-mail: secretaris@clamdycke.nl
                             
         
1ste Penningmeester   2e Penningmeester / Ledenadministratie
                             
Naam: Peter Hogenbirk   Naam: Suzanne Diemeer
Telefoon:   Telefoon:
E-mail: penningmeester@clamdycke.nl   E-mail: ledenadministratie@clamdycke.nl
                             
         
Tessa Webmaster & Twitter                           Linda Social Media (Facebook
                             
Naam: Tessa Peetoom                           Naam: Linda van Roemsburg
Telefoon:   Telefoon:
E-mail: twitter@clamdycke.nl                           E-mail: facebook@clamdycke.nl
                             
         
Webmaster   Scheidsrechter co√∂rdinator
                             
Naam:   Naam: Sandra Winter
Telefoon:   Telefoon:
E-mail:   E-mail: scheidsrechtercoordinator@clamdycke.nl
                             
         

Alle rechten voorbehouden Clamdycke - webdesign VDW Design Wormer